• test

O nas

Potrzebne wsparcie przy budowie od podstaw? Doskonale Państwo trafili!

Prowadzimy hurtownię materiałów budowlanych Budo-Stal E&R, w której oferujemy naszym Klientom artykuły budowlane i wyroby hutnicze. U nas znajdą Państwo bogaty asortyment wysokiej jakości produktów znanych i cenionych marek.
Nasza hurtownia budowlana to rodzinny biznes, a na rynku istniejemy od lat. Doświadczenie handlowe wypracowane przez lata oraz tradycje rodzinne to gwarancja pewności, uczciwości i profesjonalnego podejścia do każdego zlecenia. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów, dzięki rzetelności świadczonych usług i profesjonalnej obsłudze.

Rozwijająca się infrastruktura i przemysł budowlany sprawiły, że wszystkie działania przedsiębiorstwa zostały dostosowane do potrzeb Klienta. Firma Budo-Stal E&R, ze względu na długi staż rynkowy, spełnia oczekiwania potencjalnych, kluczowych oraz stałych odbiorców.

Posiadamy szeroką ofertę materiałów: od betonu, drewna budowlanego, przez chemię budowlaną i pokrycia dachowe, aż po materiały i akcesoria wykończeniowe. Oferujemy artykuły, które są odpowiedzią na Państwa potrzeby.
Wszystkie produkty udostępniamy na miejscu, dzięki czemu ograniczamy Państwa czas oczekiwania na materiały do minimum. Zamówienia są realizowane od ręki, o ile dany produkt znajduje się w naszym składzie.
Zamawiając u nas materiały budowlane, Klient ma pewność, że dostanie wszystko, czego potrzebuje, ponieważ z roku na rok nasza oferta poszerza się zarówno o dodatkowy asortyment, jak i o nowy sprzęt.

Hurtownia dysponuje odpowiednimi deklaracjami zgodności z wymaganymi normami. Aby ułatwić Państwu dostęp do artykułów, oferujemy własny transport. Dostarczamy materiały budowlane w miejsce wskazane przez Klienta. Pomagamy również w rozładunku.

Wykwalifikowana kadra

Ważnym elementem firmy jest zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Oddajemy do Państwa dyspozycji ludzi, którzy posiadają bogatą wiedzę o rynku budowlanym i są gotowi służyć doradztwem w zakresie doboru odpowiednich produktów i usług.
W celu zapoznania się z ofertą dostępnych towarów handlowych, nasza firma udostępnia różnego rodzaju broszury informacyjne, ulotki i niezbędne materiały zawierające informacje o produktach. Wszystkie materiały można uzyskać w siedzibie naszej firmy.
Produkty znajdujące się w sprzedaży są sprawdzone przez nas i naszych Klientów, dzięki czemu wiemy, że proponujemy produkty charakteryzujące się wysoką jakością. Nasz skład budowlany w Łasku bazuje na materiałach niezawodnych. Jesteśmy wyłącznymi dystrybutorami wybranych materiałów budowlanych.

Nieustannie staramy się pozyskiwać nowych dostawców, aby poszerzać ofertę dostępnych materiałów. Kierujemy się zasadą, że większy wybór to więcej zadowolonych klientów. By każdy mógł znaleźć coś dla siebie, sprowadzamy towar z całej Polski i jesteśmy w stanie nawiązać współpracę z producentami materiałów budowlanych, którymi Klient jest zainteresowany.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty odpowiadały standardom i wymogom najnowszych technologii i trendów w budownictwie.

Zapraszamy!

 

 

1

 

 

 

2